Топло-продажба на производи

Квалитетот на прво место, гарантира безбедноста

 • Лидокаин КАС 137-58-6

  Лидокаин КАС 137-58-6

  Хемиски и физички карактеристики заедничко име лидокаин CAS број 137-58-6 Чистота 99% 234,337 Молекуларна тежина Густина 1,0 ± 0,1 g / cm3 Точка на вриење 372,7 ± 52.0 ° C до 760 mmHg Молекуларна формула C14H22N2O Точка на топење 66-69 ° C Точка на палење 179,2 ± 30.7 ° C Пакување 1кг / Алуминиумска фолија торба, внатрешниот двојно пластични кеси 25kg / влакна тапан, внатрешен двојно пластични кеси за испорака начин 1. брод од страна на DHL / Федекс / UPS / ЕМС 2. брод од страна на посебна линија, ако не може да се направи царинење при Доброто стигне вашите обичаи 3. Брод од воздух / ЈИ ...

 • Pregabalina прегабалин Lyrica powde Абел 148553-50-8 со најдобра цена

  Pregabalina прегабалин Lyrica powde CAS 148.553 -...

  Use of pregabalina  : Pregabalina is one of the most promising epilepsy drugs in development, with better efficacy and easier administration.It can also be used to treat pain and anxiety. Common Name pregabalin CAS Number 148553-50-8 Density 1.0±0.1 g/cm3 Boiling Point 274.0±23.0 °C at 760 mmHg Melting Point 194-196ºC Molecular Formula C8H17NO2 Molecular Weight 159.226 Flash Point 119.5±22.6 °C Exact Mass 159.125931 PSA 63.32 LogP 1.12 Vapour Pressure 0.0±1.2 mmHg...

 • фенацетинот кристален прав CAS 62-44-2 со најдобра цена

  фенацетинот кристален прав CAS 62-44-2 со твоите ...

  Употреба на фенацетинот: фенацетинот е не-опиоиден аналгетик без анти-воспалителни својства, ја инхибира COX-3 activity.Target: COXPhenacetin е болка и треска-ослободување за намалување на дрога, фенацетин беше повлечена од канадскиот пазар во јуни 1973 година како резултат на загриженоста во врска со нефропатија. клинички и лабораториски податоци се компатибилни со "фенацетинот нефритис" како што е опишано во Европа и Австралија, а неодамна во САД и Канада. Во овој извештај се оценува наодите во ...

 • 4,4-Piperidinediol хидрохлорид

  4,4-Piperidinediol хидрохлорид

  Chemical Name: 4,4-Piperidinediol hydrochloride CAS No.:40064-34-4 Molecular Formula:C5H12ClNO2 Molecular weight: 153.61 Appearance: Almost white to yellow powder Shipping way could be DHL,UPS,TNT,EMS,Fedex,and so on. Product Name 4, 4-Piperidinediol Hydrochloride CAS NO: 40064-34-4 Purity 99% Appearance White to Light yellow crystal powder Place of origin China MOQ 1KG

 • 4-амино-3,5-dichloroacetophenone CAS 37148-48-4

  4-амино-3,5-dichloroacetophenone CAS 37148-48-4

  Хебеј Huanhao биотехнологија копродукции, Ltd, која регистриран капитал од 10 милиони јуани, речиси до $ 2 милиони, имаме фармацевтски суровини фабрика за производство на фармацевтски суровини и реагенс R & D центар, а ние се направи истражување и развој на производството на средство десетици илјади видови. нашата цел е квалитетот залага за опстанок. Бараат развој со кредитна репутација. Нашите производи имаат голема цена предност во Европа, Јужна Америка и така натаму .и Нашата компанија, исто така, има ...

 • Олово ацетат трихидрат

  Олово ацетат трихидрат

  Product Name Lead Acetate Trihydrate CAS number 6080-56-4 Molecular Formula C4H12O7Pb Appearance White or colorless Solid Usage Use for parmaceutical intermediates or chemical research Purity 99.9%min DeliveryTime Within 24 hours after payment Storage Dry and ventilated Payment method Western union/ Moneygram/ TT/ Paypal etc. Delivery method Fedex / Dhl / Tnt / Ems or according customer requirement

 • Органски меѓупроизводите 100-07-2

  Органски меѓупроизводите 100-07-2

  Product name 4-Methoxybenzoyl chloride Synonyms p-Anisoyl chloride EINECS 202-816-4 CAS No. 100-07-2 Molecular formula C8H7ClO2 Molecular weight 170.59 Specifications Appearance Low melting crystallization or liquid Flash point 87 ºC Refractive index 1.58-1.582 Density 1.26 Melting point 22 ºC Boiling point 145 ºC (14 torr) Assay 99% Others Packing 250kg or as requested Application Used for pharmaceutical intermediates and organic synthesis

 • N- (терц-бутоксикарбонил) -4-пиперидон CAS 79099-07-3

  N- (терц-бутоксикарбонил) -4-пиперидон CAS 79.099 -...

  Item N-(tert-Butoxycarbonyl)-4-piperidone 79099-07-3 CAS No. 79099-07-3 MF C10H17NO3 MW 199.247 Appearance White powder Purity (on dry base) % ≥ 99.5% Flash point ℃ 129.1±25.4 °C Boiling point 289.8±33.0 °C at 760 mmHg Package foil bag/carton box Item: N-(tert-Butoxycarbonyl)-4-piperidone 79099-07-3 MOQ: 10 gram Packing: Aluminum foil bag / customized Payment Terms: Western Union / Money Gram / BTC / T/T / L/C Shipping way: By air, by express, by sea Express: FedEx, UPS,...

 • Најдобар квалитет

  Без никакви допинг, сите производи се чисти.

 • Стручна технологија 

  Тимот има професионални технологија и високи искуство

 • 100% гаранција

  Најдобар квалитет и сигурноста на превозот канал за клиенти да им обезбеди најсигурен осигурување

 • брза испорака

  Ние испорачуваме стока безбедно, брзо, ефикасно.

РАЗВОЈ НА КОМПАНИЈАТА

Да го земеме нашиот развој на повисоко ниво

НАШИ ПАРТНЕРИ

Ние ќе се подобри и зајакне партнерството што го имаме.

 • rtyr (1)
 • rtyr (2)
 • rtyr (3)
 • rtyr (3)
 • rtyr (4)