HOT-SHITJE PRODUCT

Cilësia e parë, Siguria garantuar

 • Lidocaine CAS 137-58-6

  Lidocaine CAS 137-58-6

  Kimike dhe fizike Properties Përbashkët Emri Lidocaine CAS 137-58-6 Numri Pastërtia 99% Pesha molekulare 234,337 Dendësia 1.0 ± 0.1 g / cm3 Pika e vlimit 372,7 ± 52.0 ° C në 760 mmHg Formula molekulare C14H22N2O Melting Point 66-69 ° C Flash Point 179.2 ± 30.7 ° C Paketimi 1kg / petë alumini qese, e brendshme qese të dyfishtë plastike 25kg / fibër daulle, brendshme qese të dyfishtë plastike Anijeve mënyrë 1. anije nga DHL / FedEx / UPS / EMS 2. anijes nga linjë të veçantë në qoftë se ju nuk mund të bëjë pastrimin e kur mallrat arrijnë zakonet tuaja 3. Ship nga ajri / se ...

 • Pregabalina pregabalin Lyrica powde CAS 148553-50-8 me çmimin më të mirë

  Pregabalina pregabalin Lyrica powde cas 148553 -...

  Use of pregabalina  : Pregabalina is one of the most promising epilepsy drugs in development, with better efficacy and easier administration.It can also be used to treat pain and anxiety. Common Name pregabalin CAS Number 148553-50-8 Density 1.0±0.1 g/cm3 Boiling Point 274.0±23.0 °C at 760 mmHg Melting Point 194-196ºC Molecular Formula C8H17NO2 Molecular Weight 159.226 Flash Point 119.5±22.6 °C Exact Mass 159.125931 PSA 63.32 LogP 1.12 Vapour Pressure 0.0±1.2 mmHg...

 • pluhur phenacetin kristali cas 62-44-2 me çmimin më të mirë

  pluhur phenacetin kristali cas 62-44-2 me të mirë ...

  Perdorimi i phenacetin: Phenacetin eshte nje analgjezik jo-opioid, pa vetitë anti-inflamator, pengon COX-3 activity.Target: COXPhenacetin është një dhimbje-lehtësimin dhe ethe reduktimin medikament, Phenacetin është tërhequr nga tregun kanadez në qershor 1973 për shkak të shqetësimeve në lidhje me nephropathy. të dhënat klinike dhe laboratorike ishin në përputhje me "nefrit phenacetin" siç përshkruhet në Evropë dhe Australi dhe kohët e fundit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada. Ky raport vlerëson gjetjet në ...

 • 4,4-Piperidinediol hydrochloride

  4,4-Piperidinediol hydrochloride

  Chemical Name: 4,4-Piperidinediol hydrochloride CAS No.:40064-34-4 Molecular Formula:C5H12ClNO2 Molecular weight: 153.61 Appearance: Almost white to yellow powder Shipping way could be DHL,UPS,TNT,EMS,Fedex,and so on. Product Name 4, 4-Piperidinediol Hydrochloride CAS NO: 40064-34-4 Purity 99% Appearance White to Light yellow crystal powder Place of origin China MOQ 1KG

 • 4-Amino-3,5-dichloroacetophenone CAS 37148-48-4

  4-Amino-3,5-dichloroacetophenone CAS 37148-48-4

  Hebei Huanhao Bioteknologji Co, Ltd, i cili regjistruar kapital prej 10 milionë juan, gati për $ 2 milion, ne kemi një farmaceutike të prodhimit të lëndëve të para fabrikë e materialeve të papërpunuara farmaceutike, dhe një R & D qendër lakmusi, dhe ne bëjmë kërkimin dhe zhvillimin prodhimin e dhjetëra reagent e mijëra specieve. qëllimi ynë është Përpiqet të cilësisë për mbijetesën. Të kërkojë zhvillimin me reputacion të kredisë. Produktet tona kanë avantazh të madh të çmimeve në Evropë Amerikën e Jugut dhe kështu me radhë .dhe Kompania jonë ka edhe ...

 • Lead acetate trihidrati

  Lead acetate trihidrati

  Product Name Lead Acetate Trihydrate CAS number 6080-56-4 Molecular Formula C4H12O7Pb Appearance White or colorless Solid Usage Use for parmaceutical intermediates or chemical research Purity 99.9%min DeliveryTime Within 24 hours after payment Storage Dry and ventilated Payment method Western union/ Moneygram/ TT/ Paypal etc. Delivery method Fedex / Dhl / Tnt / Ems or according customer requirement

 • Intermediates organike 100-07-2

  Intermediates organike 100-07-2

  Product name 4-Methoxybenzoyl chloride Synonyms p-Anisoyl chloride EINECS 202-816-4 CAS No. 100-07-2 Molecular formula C8H7ClO2 Molecular weight 170.59 Specifications Appearance Low melting crystallization or liquid Flash point 87 ºC Refractive index 1.58-1.582 Density 1.26 Melting point 22 ºC Boiling point 145 ºC (14 torr) Assay 99% Others Packing 250kg or as requested Application Used for pharmaceutical intermediates and organic synthesis

 • N- (tert-butoksikarbonil) -4-piperidone CAS 79099-07-3

  N- (tert-butoksikarbonil) -4-piperidone CAS 79099 -...

  Item N-(tert-Butoxycarbonyl)-4-piperidone 79099-07-3 CAS No. 79099-07-3 MF C10H17NO3 MW 199.247 Appearance White powder Purity (on dry base) % ≥ 99.5% Flash point ℃ 129.1±25.4 °C Boiling point 289.8±33.0 °C at 760 mmHg Package foil bag/carton box Item: N-(tert-Butoxycarbonyl)-4-piperidone 79099-07-3 MOQ: 10 gram Packing: Aluminum foil bag / customized Payment Terms: Western Union / Money Gram / BTC / T/T / L/C Shipping way: By air, by express, by sea Express: FedEx, UPS,...

 • Cilesia me e mire

  Pa ndonjë dopingut, të gjitha produktet janë të pastër.

 • Teknologji profesionale 

  Ekipi ka teknologji profesionale dhe përvojë të lartë

 • 100% garanci

  Cilësi më të mirë dhe siguria e kanalit të transportit për klientët për të ofruar një siguri më të sigurt

 • ofrimit të shpejtë

  Ne të ofruar mallra në mënyrë të sigurtë, shpejt, me efikasitet.

Zhvillimi i kompanisë

Le të marrin zhvillimin tonë në një nivel më të lartë

Partnerët tanë

Ne do të rrisë dhe të forcojë partneritetin që kemi.

 • rtyr (1)
 • rtyr (2)
 • rtyr (3)
 • rtyr (3)
 • rtyr (4)